14.1 C
Pristina
Saturday, October 1, 2022
- Advertisement -

Po bie çmimi i naftës, ja sa do të kushtojë në 24 orët e ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka përcaktuar tavanin për çmimet e derivateve në 24 orët e ardhshme.

Lajm i mirë është rënia graduale e çmimit të naftës.

- Advertisement -

Çmimi maksimal i lejuar për shitjen e naftës është 1 euro e 67 centë, i benzinës 1 euro e 34 centë, derisa i gazit 76 centë.

Çmimet janë valide në 24 orët e ardhshme.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -