18.7 C
Pristina
Sunday, October 1, 2023

Plas sherri në intervistë live, Ramabaja nervozohet keq: Agjent i Serbisë

- Advertisement -

Sadri Ramabaja ka bërë edhe një dalje nga studiot televizive.

- Advertisement -

Nëpërmjet një video-lidhje në mediumin shqiptar ‘Euronews Albania’, Ramabaja s’e çon deri në fund debatin dhe largohet duke e akuzuar për “agjent të Serbisë” analistin tjetër, Fatmir Shehollin.

Ai kishte lëshuar studion e ‘Pressing’ në T7 pas ballafaqimit me gazetarin Parim Olluri, me gjuhë fyese.

- Advertisement -

Momenti kur Ramabaja lëshon studion në Euronews (minuta 09:45):

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -