fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Plaku nga Podujeva bëhet viral me deklaratat e tij për femrat

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Gani Haliti nga Podujeva, është bërë viral me një intervistë të tij për media.

Ai ka kritikuar atë që ndodhë aktualisht në vend, sidomos për gjininë femërore.

Halitin po e pengon dukja dhe veshja e vajzave nga Kosova, të cilat edhe i mallkon për një gjë të tillë.

- Advertisement -

VIDEO

- Advertisement -

Të fundit

Chollet e Escobar kërkuan themelimin e Asociacionit, vjen reagimi i parë nga LVV: “Zajdenica” nuk kalon

Këshilltari i Departamentit të Shtetit, Derek Cholet dhe i dërguari special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar kanë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -