fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

PIaku nga Podujeva bëhet viraI me dekIaratat e tij për femrat

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Plaku nga Podujeva bëhet viral me deklaratat e tij për femra

Gani Haliti nga Podujeva, është bërë viral me një intervistë të tij për media.

- Advertisement -

Ai ka kritikuar atë që ndodhë aktualisht në vend, sidomos për gjininë femërore.

Halitin po e pengon dukja dhe veshja e vajzave kosovare, të cilat edhe i mallkon për një gjë të tillë. Ai shpërfaqë nje mentalitet primitiv

Video

- Advertisement -

Të fundit

Moti, po vijnë disa ditë të acarta

Ditën e shtunë po parashihet të mbajë mot kryesisht me vranësira, me të reshura shiu e bore. Nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -