fbpx
0.8 C
Pristina
E enjte, 26 Janar, 2023

Peshkatari gjen një krijesë ‘aliene’ që është pothuajse e padukshme dhe mund të kamuflohet në ujë

Duhet Lexuar

Një peshkatar ka lënë njerëzit të habitur pasi ka gjetur një krijesë “aliene” që është pothuajse e padukshme dhe mund të përzihet në ujë. Një video e gjetjes konfuze është shpërndarë në Twitter dhe përdoruesit kanë zhurmuar për të zbuluar se çfarë është.

Njëri e përshkroi atë si një “xhelatinë e ndaluar”, por deri më tani askush nuk duket se e di se çfarë është krijesa e tejdukshme. Duket se ka antena dhe është plotësisht i tejdukshëm nga fillimi në fund, duke e bërë mister mënyrën se si e dalloi peshkatari.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Fillon heqja e “kungjave të Shpendit”

Sot në disa rrugë të Prishtinës janë hequr kunjat anësore të trotuareve. Këto kunja, të vendosura qysh në kohen kur...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -