18.7 C
Pristina
Sunday, October 1, 2023

Përsëritet historia – tifozi nga Gjakova nuk përmbahet në intervistë: A jemi live? Serbi, motrën ta kam q***

- Advertisement -

Shqipëria arriti të marrë një fitore historike ndaj Polonisë në “Air Albania” me rezultatin 2-0.

- Advertisement -

Pas përfundimit të takimit, festa ka zgjatur me orë të tëra në rrugët e kryeqytetit dhe të shumtë kanë qenë tifozët nga Kosova e Maqedonia.

Një prej tyre, pikërisht nga Gjakova ka menduar që të bëjë një përshëndetje direkte në intervistën pas ndeshjes.

- Advertisement -

I pyetur për emocionet e fitores, tifozi ka përsëritur historinë e ndeshjes Shqipëri-Armeni.

“A jemi Live? Serbi, motrën ta kam q*”, shprehet tifozi në intervistë, duke shkaktuar të qeshura te të tjerët.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -