3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

PërIeshje mes tifozëve në “Fadil Vokrri”, dalin pamjet

Në përfundim të pjesës së parë ka patur një përIeshje mes tifozëve në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ballkani po përballet me Slavia Pragën në Ligën e Konferencës dhe rezultati momental është 0:0.

- Advertisement -

PërIeshje mes tifozëve pati edhe në sheshin e Prishtinës, pak orë para fillimit të takimit.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -