15.1 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Përgjigje epike, Sefaj: Listat e grevistëve keni me i marrë, kur të bën “shelnja” rrush

Zyrtari i Ministrisë së Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Ali Sefaj, i cili njëherit është sindikalist e grevist, ka reaguar ndaj kërcënimeve që ka bërë sot Qeveria ndaj grevistëve.

Sefaj përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka paralajmëruar Qeverinë, duke thënë “rrini gati”’.

- Advertisement -

“Listat e grevistëve keni me i marrë, kur të ban shelnja rrush. Andaj rrini gati”, ka thënë ai.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -