16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Për gjyktësit dhe prokurorët e këtij vendi dhuna e gjyshit 81 vjecar është problemi kyresor i drejtësisë

Postim ne Facebook nga Viktor Buzhala

- Advertisement -

Gjyshi 81 vjecar qe ishte i shqetesuar per shkollen e nipit te vet paska dale sot para gjyqit.

Paramendoni t’ish kane efikas sistemi gjyqesor i Kosoves njejte edhe me perdhunuesit e 11 vjecares dhe te korruptuarit e ketij vendi.

Lule e drite ishim. Nejse, per ta po get problemi i Kosoves eshte dhuna nga 81 vjecaret. Po te poshter jane kta prokurore e gjyqtare te ketij vendi.

- Advertisement -

Postimi:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -