11 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Peci provokon Kica-Xhelilin: Fakti që emri i saj nuk është i njohur për opinionin – flet diçka

Bashkëkryesuesi i partisë Guxo, Faton Peci ka provokuar deputeten tashmë të larguar nga kjo parti, Doarsa Kica-Xhelilin.

Ai tha se fakti që opinioni nuk ia di emrin e saktë, flet diçka.

- Advertisement -

‘Është mirë me ju tregu që e ka emrin Doarsa e jo Daorsa. Për çështje të korrektësisë. Edhe kjo flet diçka, fakti që ende edhe emri nuk është i njohur për opinion, flet diçka”, tha Peci në Politiko.

Ndryshe, sot Gazeta Express raportoi ekskluzivisht se Doarsa Kica Xhelili është larguar nga Partia Guxo dhe ka aderuar në LDK.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -