-6.1 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 22:19

PDK-ja në kërkim të Agim Veliut: Lusim qytetarët nëse e shohin, të na lajmërojnë

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ka ironizuar me ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu, meqenëse nuk po merr pjesë në seanca.

- Advertisement -

Në seancën e sotme, Musliu ka vendosur një fotografi të Veliut në vendin ku ulet dhe ka lutur të gjithë ata që e shohin t’i tregojnë se e ka obligim ligjor të vijë e të raportojë.

Kërkohet Ministëri i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliu! Lusim qytetarët që nëse e takojnë këtë përson ti tregojnë se e ka obligim ligjor të vij të raportoj në Kuvend”, ka shkruar Musliu.

Të fundit

Të tjera nga rubrika