19 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

Pas udhëzimit në Islam, Fero po mendon të ketë dy gra?

- Advertisement -

Fero tashmë ka kohë që ka kaluar në rrugën e fesë.
Ai i është përkushtuar “kokë e këmbë” dhe nuk le gjë pa i kushtuar asaj, shkruan lajmi.net.

- Advertisement -

Pas çdo dite që kalon, ish-reperi shfaqet çdo herë e më i përkushtuar duke ndarë citate të librave të fesë islame.

Së fundi, ai ka habitur me postimin e tij.

- Advertisement -

Fero ka publikuar një fotografi të një shprehje nga dijetari i ndjerë musliman me origjinë shqiptare, Shaykh Al Albani.

“Nuk është e lejuar për një grua që t’ia pamundësojë burrit të saj marrjen e një gruaje të dytë.”, thuhet në të.

Kjo ka ngjallur dyshime nëse Fero po e mendon një gjë të tillë.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -