19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Pas tensioneve në veri, presidentit serb bën lëvizjen e zakonshme, vë në gjendje gadishmerie ushtrinë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Pas tensioneve në veri, ka ardhur edhe lëvizja e zakonshme e presidentit serb, Aleksander Vuçiq.

Ky i fundit ka ngritur gatishmërinë ushtarake të Forcave të Armatosura të Shtetit të tij.Kështu raportojnë mediat serbe atje.

- Advertisement -

Ndryshe, sot gjatë ditës pati përleshje të policisë dhe protestuesve në Zveçan të cilët bllokuan hyrjen e objektit të komunës.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë