fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Pas PDK’së edhe LDK i kundërpërgjigjet VV’së me një video

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Forumi i Rinisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës ka shpërndarë një video në lidhje me qeverisjen e kryeministrit Albin Kurti për këto dy vite.

video ata kanë renditur çmimet e produkteve bazë për vitin 2021 dhe çmimet për vitin 2022, ku thuhet se ka rritje çmimesh prej 46%.

Këtë video e kanë quajtur „Kurti po na kushton“.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Stresi: Gruaja e huaj nuk përmendet, Vedati bëri një gjest të pahijshëm

Stresit duket se i kanë penguar komentet e Vedatit për ish-gruan e tij. Ai është shprehur se një gjë e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -