16.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Pas Albin Kurtit me bubullimë, del video e Hashim Thaçit me tërmet

Një video e kryeministrit Albin Kurti i cili qëndron i patrembur nga rrufeja e fuqishme gjatë prononcimit për mediat është bërë viral nëpër rrjete sociale.

Por, tani ka është rikujtuar videoja e ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e vitit 2019, atëkohë kur Shqipëria u godit nga tërmetet.

- Advertisement -

Thaçi ka qenë duke folur para gazetarëve në Thumanë, kur papritmas edhe një tërmet tjetër godet vendin.

Gazetari Nebih Maxhuni ka publikuar videon ku shihej Thaçi dhe gazetarët duke u larguar pas tërmetit që goditi. Thaçi nuk u largua por vetëm shikonte përreth.

VIDEO

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -