fbpx
-0.7 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Panik në restorant, i riu futet për të grabitur kIientët, njëri prej tyre e qëIIon për vdekje (Video)

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një restorant në Hjuston të SHBA-së, ku një klient ka vrarë një grabitës.

Dëshmitarët okularë kanë thënë për policinë se një burrë i veshur me të zeza dhe me maskë në fytyrë, hyri në restorant dhe u drejtoi armën kIientëve, duke u kërkuar paratë.

- Advertisement -

Teksa rrëmbeu paratë nga tavolina në tavolinë, një nga klientët nxori armën e tij dhe qëIIoi disa herë grabitësin, duke e vrarë atë.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar autoritet e policisë ku e gjetën grabitësin pa shenja jete. Dyshohet se viktima është rreth të 20-tave, ndërsa identiteti i tij nuk është bërë ende i ditur.

Theksohet së ndaj klientit që vrau grabitësin nuk është ngritur asnjë akuzë.

- Advertisement -

Të fundit

Andi Bushati befason me deklaratën për Asociacionin: Me këtë do të thotë të përgatisësh një luftë të ardhshme!

Edhe analisti shqiptar, Andi Bushati është përfshirë në dikustimet lidhur me formimin e Asociacionit. Bushati përmes një postimin në Facebook...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -