fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Panik në aeroplanin që ishte nisur drejt Bazelit nga Prishtina, kthehet në aeroport pas 40 minutave në ajër

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një aeroplan që ishte nisur sonte nga aeroporti i Prishtinës drejt Bazelit të Zvicrës, është detyruar të kthehet sërish pas ngritjes në ajër.

Pas 40 minutave qëndrimi në ajër, aeroplani është ulur, pasi që një problem ia ka pamundësuar fluturimin drejt Zvicrës.

- Advertisement -

Si rezultat, mes udhëtarëve është shkaktuar panik dhe frikë.

Gazeta Express ka siguruar pamjet nga brenda aeroplanit në momentet që aeroplani është kthyer.

Sipas një udhëtareje që ishte brenda aeroplanit, problemi qëndronte me derën e aeroplanit, e cila nuk ishte mbyllur mirë.

Video:

- Advertisement -

VIDEO 1

VIDEO 2

VIDEO 3

- Advertisement -

Të fundit

Luftë për të jetuar, 70 orë nën rrënoja, shpëtohet vogëlushi në Turqi, përlot ekipin: Nesër kam shkollë

Historitë njerëzore që zbulohen pas tërmetit në Turqi sa herë që ekipet e shpëtimit arrijnë të nxjerrin një person...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -