14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

Pamjet skandaloze në “It’s my home”, Kajtazi kërkon mbylljen e televizionit

Gazetari Vehbi Katjazi, ka reaguar pas sulmit fizik ndaj konkurrentes së “It’s my home”.

Ai përmes një postimi në Twitter ka bërë thirrje që t’i hiqet licensa mediumit, teksa e ka cilësuar një veprim të tillë skandaloz dhe antinjerëzor.

- Advertisement -

“Ku eshte Komisioni i Pavarur i Mediave? Pse lejohet dhuna live ne TV sado periferik qe eshte ai Televizion? Kjo eshte skandaloze, antinjerezore, bizare dhe e flliqt. Duhet te ndalet menjehere dhe ti merret licenca ketij televizioni pa asnje vlere. Horra!”, shkruan ai.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -