12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Pamjet e frikshme nga aksidenti ku humbën jetën tre të rinj: Audi Q8 shpejtësi marramëndëse, “Benzi” shpëton për 1 sekondë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Pamjet që shihni tregojnë momentin e aksidentit të frikshëm mbrëmë në rrethrrotullimin e Saukut.

Gazetari Igli Çelmeta ka siguruar për BalkanWeb videon ku shihet se si makina Audi Q8 vjen me shpejtësi nga Saku drejt rrethrrotullimit, dhe për pak sa nuk merr para një mjet tip Benz, ndërsa më pas përplaset me bordurën e rrugës dhe bie në autostradë.

- Advertisement -

Nga aksidenti i frikshëm humbi jetën shoferi 20-vjeçar Klevis Ruçaj, Eriselda Abedini, 22 vjeçe dhe Sikela Përroi, 23 vjeçe, të dyja banuese në Tiranë, ndërsa u plagosën 2 persona të tjerë që udhëtonin në mjetin që i ra sipër “Audi”.

Nga hetimi paraprak ka rezultuar se mjeti “Audi” lëvizte me shpejtësi mbi 260 km/h.

Nga këqyrja e vendit të ngjarjes nga grupi hetimor në rrugën që ka përshkuar 20-vjeçari që vinte nga unaza lindore pra nga Farka drejt rrethotullimit të TEG-ut, duket që nuk ka frenim të fortë.

- Advertisement -

Të fundit

Rritet edhe më tepër çmimi për shkuarje në Haxh, kjo është shifra marramëndese që duhet ta paguani

Bashkësia Islame e Kosovës është deklaruar në lidhej me shkuarjen në Haxh, edhe për këtë vit. Në kuadër të kësaj,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -