fbpx
-3.9 C
Pristina
E diel, 5 Shkurt, 2023

Pamje: Xhaka u përlesh i vetëm me futbollistët serbë në fund të ndeshjes

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë.

Helvetikët triumfuan 3:2 ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në 1/8 e finales së Kupës së Botës.

- Advertisement -

Në fund të ndeshjes, Granit Xhaka e pati një përleshje fizike me futbollistët serbë.

- Advertisement -

Të fundit

Mustafa i quan “enveristë” Grupin e Tiranës në VV: Do ndihesha i ofenduar nëse do më Iavdëronin

SuIme të parreshtura erdhën dje në drejtim të LDK-së dhe kryetarit të saj, Lumir Abdixhiku, nga akterë të Vetëvendosjes...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -