3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Pamje të rënda nga aksidenti në Rahovec: Furgoni humb kontrollin – godet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në fshatin Ratkoc të Rahovecit.

Një furgon ka humbur kontrollin duke u munduar t’i shmanget një aksidenti me makinë, por ngjarja ka përfunduar më keq se që paramendohej.

- Advertisement -

Furgoni doli jashtë kontrollit dhe e goditi një burrë që ishte afër makinës së tij në pjesë të sigurt, afër dyqanit të një pompe derivatesh.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar ngjarjen e rëndë.

Dëshmitari ka rrëfyer se personi që u godit ndodhet në gjendje të rëndë dhe se është duke u trajtuar në spitalin e Prishtinës.

- Advertisement -

Videoja është publikuar nga Express.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -