21.8 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

Pamje të reja të tërmetit në Turqi – dy persona ikin në momentin e fundit para se ndërtesa të shembet

- Advertisement -

Shumë video të momentit të lëkundjes së tokës janë publikuar deri më tani dhe një e tillë është shfaqur prej agjencisë shtetërore turk, anadolyagency.

- Advertisement -

Momenti i shembjes së një ndërtese u regjistrua nga kamera e sigurisë së një kompani në qytetin e Malatyas.

VIDEO KËTU

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -