22.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Pamje të reja, kështu e tërheq me forcë trajneri Gliha dhe i bërtet Zhegrovës

- Advertisement -

Mesfushori Edon Zhegrova u aktivizua si titullarë në ndeshjen që Kosova e zhvilloi të martën ndaj Rumanisë në Bukuresht.
Ylli i Lilles dhe Kosovës në një moment u përball me një situatë interesante me përzgjedhësin Primozh Gliha.

- Advertisement -

Ky i fundit e tërheq me forcë dhe i bërtet sulmuesi kosovar.

Ndryshe, Kosova humbi me rezultat 2:0 në një ndeshje me shumë tensione.

- Advertisement -

Me këtë humbje, Përfaqësuesja jonë thuajse i ka humbur gjasat për kualifikim.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -