fbpx
2.2 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Pamje të pajisjeve që ia dhuroi Gjermania sot Policisë së Kosovës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Gjermania ka dhuruar donacion në vlerë prej 500 mijë euro pajisje për Policinë e Kosovës që përdoren për mbikëqyrje dhe kontroll të kufirit.

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, tha se këto pajisje do të ndihmojë në luftimin e trafikimit me qenie njerëzore, me mallra të kontrabandës etj.

- Advertisement -

Pamje të pajisjeve ka publikuar MPB:

- Advertisement -

Të fundit

Deklarata e fortë nga Burim Piraj: Ai që nënshkruan asociacion njëetnik është tradhtar

Biznesmeni Burim Piraj ka theksuar se si qytetar i Republikës së Kosovës nuk do të pranojë asnjë asociacion njëetnik...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -