17.1 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Pamje nga shtrëngata e fortë që përfshiu Podujevën

Erë e fortë, shi dhe breshër, kanë përfshirë këtë pasdite Podujevën.

Në disa fshatra të kësaj komune, breshëri ka zbardhuar sipërfaqen. Të tillë gjendjen e ka fshati Lluzhan, ku raportohet se breshëri i madh ka shkaktuar dëme në bujqësi.

Në pamjet që kanë arritur në adresë të Llapi.info, shihet shtrëngata që përfshiu Podujevën sonte.

Më poshtë pamjet nga zona të ndryshme në Podujevës:

VIDEO 1

VIDEO 2

- Advertisement -

VIDEO 3

Të fundit
Lajme të lidhura