22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

Pamje kur serbët ikin nga Banjska dhe e lënë në rrugë mikun e tyre të pIagosur

- Advertisement -

Është bërë publike një tjetër video nga sulmi terrorist në Banjskë të Zveçanit, kur mëngjesin e 24 shtatorit u vra rreshteri i Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku.

- Advertisement -

Në pamje shihen pjesëtarët e grupit terrorist serbë teksa largohen nga Manastiri. Ajo që vihet re është se katër serbët ikin me vrap ndërsa lënë të plagosur një serb tjetër.

Ata janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, por nuk kanë bërë asnjë përpjekje për të ndihmuar kolegun e tyre i cili shtrihet në tokë dhe përpiqet të largohet.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -