19 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

PAMJE/ Ish-futbollisti bën gafën e jetës, uron mikun për ditëlindje me videon e gruas së tij të zhveshur

- Advertisement -

Andrea Breme bëri bujë në Gjermani për arsyen e gabuar .

- Advertisement -

Futbollisti që fitoi Kupën e Botës në Gjermaninë Perëndimore në vitin 1990 me penalltinë e tij në finale kundër Argjentinës së Maradonës, tashmë është 62 vjeç dhe është rikthyer në publik për arsyen e gabuar.

Asi i madh veteran ka dashur të urojë një mik në rrjetet sociale dhe në vend të videos së urimit ka dërguar rastësisht një video të gruas së tij gjysmë të zhveshur!

- Advertisement -

Videoja bëri xhiron e internetit para se të fshihej por dëmi u bë. Partnerja e tij 56-vjeçare Suzanne Schaefer ekspozoi aksidentalisht gjoksin e saj para botës.

“E morëm vesh vetëm kur telefonuan disa miq. Nuk e kam idenë si ndodhi kjo tani. Dikush duhet ta ketë postuar. Tani e gjithë bota e di se çfarë gruaje të mrekullueshme kam! Nuk duhej të ndodhte, por mund të qesh me veten”, tha ai për Bild.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -