fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Pamje ekskIuzive: Momenti kur serbët i dalin në rrugë ushtarit të FSK-së!

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Azem Kurtaj është i dyshuari që qëlloi me armë zjarri në drejtim të dy serbëve dje, duke lënë të plagosur një 11 dhe një 21 vjeçar.

Pak orë pasi ndodhi rasti, ai u vetdorëzua në polici.

- Advertisement -

Indeksonline raporton se Kurtaj ishte duke lëvizur me veturë në Shtërpcë, në kohën kur atij i dolën në rrugë disa serbë.

Të njëjtit dyshohet ta kenë provokuar këtë të fundit.

Indeksonline sjell pamje ekskluzive, disa sekonda para se të ndodhte incidenti/indeksonline

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -