fbpx
1.1 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Pajtohen dy familje, Berisha: Dhashtë Zoti që shqiptarët të bashkohen për interesa të shqiptarëve

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ka bërë të ditur se janë pajtuar dy familje, Hakaj dhe Zukaj.

Ai ka publikuar një fotograi me dy familjarët e këtyre familjeve, i cili ka theksuar se pajtimi i tyre u bë me një angazhim të plotë të dashamirëve.

Tutje ai ka uruar që shqiptarët të bashkohen në mes vete për interesa të përbashkëta shqiptare.

- Advertisement -

Postimi i plotë i tij:

Me nje angazhim të plot dashamirëve

Pajtohen familjet Hakaj dhe Zukaj

Dhashtë zoti që Shqiptaret të bashkohen për interesa të Shqiptarëve

- Advertisement -

Të fundit

Të gjitha garancitë që iu ofruan për Asociacionin, a do të bindet Kurti?

Kryemininistri Kurti nuk do Asociacion njëetnik, ndërsa zyrtarët e lartë amerikanë e sigurojnë se nuk do të jetë i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -