19 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

Pa xhipa, Kurti me çadër shihet duke ecur rrugëve të Prishtinës

- Advertisement -

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është parë me çadër teksa ecte rrugëve të Prishtinës.

- Advertisement -

Nuk dihet për ku është nisur Kurti, poqë lexuesit kanë dërguar video teksa ai po ecte nëpër shi.

Përndryshe, kryeministri Kurti është duke u përballur me kërkesa perëndimore që të rishikojë vendimet e tij për veprimet në Veriun e Kosovës.

- Advertisement -

Kreu i ekzekutivit thotë se me SHBA-në dhe BE-në ka raporte shumë të mira, por me emisarët e tyre përballet me sfida.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -