fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Pa e konstatuar policia, Duda Balje thotë se gruaja në Prishtinë u vra

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Deputetja e Kuvendit të Kosovës Duda Balje e ka konstatuar si “vrasje” vdekjen e një gruaje në rrugën “Ferat Dragaj” në Prishtinë.

Ndërkohë policia vetëm ka konfirmuar vdekjen, duke theksuar se viktima është hasur e lënduar e shtrirë në rrugë.

- Advertisement -

Në vendin e ngjarjes ka arritur edhe ekipi i Mjekësisë Ligjore si dhe policia po merret me hetimin e rastit.

Postimi i plotë i saj:

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -