fbpx
-1.3 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Osmani shkon në kazermën “Adem Jashari”, shoqërohet nga Rifat Jashari

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkuar në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë, ku është duke u mbajtur “Dita e Forcës”.

Ajo atje ka parë pajisjet dhe automjetet e FSK-së, derisa ushtarët i kanë treguar për detajet e këtyre pajisjeve.

Osmani gjatë vizitës është shoqëruar nga Rifat Jashari dhe gjeneral lejtanti Bashkim Jashari.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -