0.8C
Pristina
8 Mars, 2021 - 01:20

Osmani dhe Kurti vazhdojnë fushatën në Ferizaj, priten nga qytetarët

Presidentja në detyrë, Vjosa Osmani dhe kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti kanë vizituar sot Ferizajn.

Nga ky qytet Osmani thotë se po marrin mbështetje të madhe duke shkruar: Krejt dhe Drejt në Ferizaj.

Postimi i saj i plotë:

#KrejtdheDrejt në Ferizaj

Të fundit

Të tjera nga rubrika