28.3 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

“O si t’i lëshojnë vizat, nuk ki me m’pa këtu”, i moshuari optimist për liberalizimin e vizave

Më 23 qershor pritet që të diskutohet çështja e liberalizimit të vizave për Kosovën dhe kjo është një prej temave më të diskutuara gjatë ditëve të fundit.

Lidhur me këtë, “#Gjesi” ka realizuar sot një lidhje direkte me qytetarët për të parë se janë optimist se kjo do të ndodhë.

Në mesin e tyre, një i moshuar u shpreh shumë optimist dhe tha se në momentin që kjo ndodhë, do të largohet nga këtu.
“O si ti lëshojnë vizat, nuk ki mem pa qetu” u shpreh pos tjerash ai.

Për këtë përgjigje dhe shumë të tjera interesante, ndiqeni materialin e plotë në linkun më poshtë.

 

Të fundit
Lajme të lidhura