8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

“Nxehet” situata në “Air Albania”, nisin të mbushen shkallët e stadiumit

Prej orës 16:00, në “Air Albania” kanë nisur të hyjnë tifozët e para e gjithashtu kanë nisur edhe ndeshjet.

Florian Marku pritet të ngjitet në ring rreth orës 21:00, për ndeshjen më rë rëndësishme të jetës së tij deri më tani, përballë boksierit meksikan Ramirez.

- Advertisement -

Në këto momente po fillon të “nxehet” situata në stadiu, me tifozët që po shtohen dhe po mbushin shkallët.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -