fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Nxehet debati! Kejvina shpërthen ndaj Luizit: ShembuIIi më i keq i mashkuIIit

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Kejvina dhe Luizi janë përpIasur në një debat të fortë sonte në spektakël, pas një komenti nga ky i fundit.

Kristi: Njerëz pa pikë personalitet!

- Advertisement -

Kejvina: kjo është normale, ja ta tregojë Luizit!

Luizi: ajo më tha që vetëm kostumin ke të bukur.

Kejvina: ky është limiti, shembulli më i keq i njeriut në shtëpi, nëse kjo situatë tejkalohet, unë largohem direkte nga emsioni. Si thotë ky qepe

Tea:  unë nuk e di si e mban publiku këtu!

- Advertisement -

Arbana: ju lutem , se jeni shembull, jini të sjellshëm. Kejvina e kuptoi që ai të ofendoi, por s’mund të përgjigjësh kështu me ofendime!

Kejvina: Unë i kam dalë përballë fytyrave si Luizi, nuk e toleroj këto!

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -