10.3C
Pristina
8 Mars, 2021 - 16:38

Numërohen 98.56% e votave, VV thellon epërsinë

10:50 – KQZ ka numëruar tashmë 98.56% të votave.

Lëvizja Vetëvendosje po prin e para me 48.21% të votave.

Ndërkohë e dyta është PDK me 17.33% të votave dhe e treta vjen LDK me 13.17% të votave, shkruan Kosova ime.

Aktualisht AAK ka 7.43% të votave.

Nisma aktualisht ka 2.59% të votave, pamjaftueshëm për ta kaluar pragun.

Të fundit

Të tjera nga rubrika