10.3C
Pristina
8 Mars, 2021 - 15:51

Numërohen 86,90% të votave, ky është rezultati

KQZ ka numëruar mbi 655 mijë vota tashmë.

Vetëvendosje po prin e para me 47.84% të votave.

Ndërkohë e dyta është PDK me 17.34% të votave dhe e treta vjen LDK me 13.37% të votave, shkruan Kosova ime.

Aktualisht AAK ka 7.43% të votave.

Nisma aktualisht ka 2.73% të votave, pamjaftueshëm për ta kaluar pragun./Kosova ime

Të fundit

Të tjera nga rubrika