16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Nuk përmbahet Shkëlzen Gashi, reagon pas kritikave që po i bëhen Kurtit: A po hajnë sonte shumë m…!

- Advertisement -

Të rekomanduara

Sot, pas zhvillimeve në veri ka pasur reeagime të shumta.

Disa kanë kritikuar ashpër veprimet e Qeverisë së Kosovës dhe kanë kërkuar ndalimin e menjëhershëm të masave të dhunshme.

- Advertisement -

E këto kritika erdhën nga liderët opozitarë e disa analistë tjerë.

Për këtë, analisti Shkëlzen Gashi ka bërë një reagim interesant në Facebook, në lidhje me debatet televizive në vend dhe diskutimet që po bëhen për zhvillimet e fundit.

“Se s’jom tu i percjellë, e vet nuk mujta me shku: a po hajnë sonte shumë m…jaltë nëpër studio televizive?”, shkroi shkurt Gashi.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë