fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

“Nuk jom tut”, Zoja Nushi tregon pse shkoi në shtëpinë e VaIi Corleone-s dhe çfarë ndodhi atje

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Në intervistën dhënë për “Kendiv”, vajza virale e “Tik-Tok”-ut Zoja Nushi foli edhe për një nga momentet më të komentuar që ndërlidhet me Vali Corleonen.

Zoja tregoi pse shkoi në shtëpinë e Vali Corleones, pas ftesës që ai i bëri ‘live’ derisa ishin në “Tik-Tok”.

- Advertisement -

Ajo thotë se kjo ishte diçka normale.

Video në linkun më poshtë.

- Advertisement -

Të fundit

OVL-UÇK – presidentit kroat: Sa për Kroacinë e bashkësinë ndërkombëtare Kosova do të ishte ende në Jugosllavi

Ushtruesi i detyrë së kryetarit të Organizatës së Veteranëve të UÇK-së, Faton Klinaku ka thënë se po të mos...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -