fbpx
-4.8 C
Pristina
E diel, 5 Shkurt, 2023

Nuk është rastësi, zbuloni çfarë do të thotë kur një mace vjen në derën tuaj

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Nëse një mace e panjohur shfaqet në oborrin tuaj, ajo ka një kuptim të caktuar. Sipas besimit indian, së shpejti do të ketë një martesë ose festë në atë shtëpi.

Po kështu, macja që ju adoptoni besohet se mbron familjen nga ndikimet negative. Nëse në pragun tuaj shfaqet një mace me kotele të vogla, kjo do të thotë se në atë familje do të ketë një përmirësim të financave.

- Advertisement -

Ekziston edhe një mendim midis njerëzve se një mace e zezë sjell fat të keq, por kjo nuk është e vërtetë. Një mace e zezë sjell lumturi dhe paqe kudo që shfaqet. Një mace e bardhë sjell përparim financiar dhe një mace e kuqe tregon sukses në biznes.

Për këto arsye, mos e largoni kurrë një mace nëse ajo troket në derën tuaj, përkëdheleni dhe ushqeni atë dhe kështu do të tërhiqni energjinë pozitive që macet mbajnë./abcnews.al

- Advertisement -

Të fundit

Ky është kosovari, që u deklarua publikisht si anti-amerikan

Ditë më parë një qytetar, i paraqitur si “Hamdiu” në një nga emisionet publike, deklaroi se është anti amerikan,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -