fbpx
-0.4 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Njihuni me babain e Xhulit të Big Brother, ai e la Finlandën për UÇK-në

- Advertisement -

Duhet Lexuar

“Babai i Xhulit la Finlandën për UÇK-në”, familjari tregon lidhjen emocionale që ajo ka me emblemën.

Djali i axhës së Juliana Nuras, Bekim Nura, ka treguar se babai i banores e ka lënë Finlandën për të iu bashkuar UÇK-së në të 90-tat.

“Sa i përket luftës axha im, Xhema ka qenë një luftëtar i devotshëm, ka ardhur prej Finlandës, e ka lënë gjithë atë jetë luksoze, ka ardhur në luftë edhe ka qenë pjesë e një njësiti në Koshare i cili ka qenë tepër operativ, dhe kam pasur fatin që të jem pjesë e atij njësiti edhe vet, po këto sene ato çka thonë, ne jemi këtu për të ju treguar edhe publiku e di edhe më mirë”, tha Nura.

- Advertisement -

Më poshtë mund ta ndiqni videon dhe emisionin e plotë.

- Advertisement -

Të fundit

“A e ka Kurti gati letrën e dorëheqjes?” – kjo është përgjigjia e Kusari-Lila

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se kryeministri Albin Kurti nuk e ka ndërmend të dorëhiqet,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -