23.4 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Njëri në morg e tjetri në burg – i përlotur flet i afërmi i tyre

- Advertisement -

Të rekomanduara

Pas ngjarjes së rëndë ku mbet i vrarë një person në Kijevë të Malishevës, ku dyshohet se nipi ka vrarë axhën e tij, ka folur i afërmi i viktimës Sejdi Berisha për Insajderin.

Berisha tha se 22 anëtarë të familjes janë me infuziona dhe se nuk e din e dinë se ka pasur ndonje konflikt mes tyre.

- Advertisement -

“Nuk po dime se cka ka ndodh, i kam 22 anëtare me infuzjon, nuk ka pas konflikt nuk e di a ka pas konflikt, me te dyte kam pas kontakte te mira, ky djali qe dy dite ka ardh prej anglie gurbetgji o i vrami, nuk di cka ka pas, une tu e punu token jom kane, e kom ni kur kane ardh policia jo kur ka ndodh vrasja”, deklaroi i afërmi i viktimës.

Ndërkohë që Policia është larguar nga vendi i ngjarjes dhe se Gazeta Insajderi merr vesh se personi i pajetë është dërguar në morg.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Familja Susuri i jep lamtumirën e fundit 46-vjeçarit që u gjet pa shenja jete, dyshohet se kreu vetëvrasje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur natën e 4 qershorit në fshatin Vlashnje në Prizren ku një burrë 46-vjeçar...

Më shumë