4C
Pristina
20 Prill, 2021 - 08:29

Një vit pa mbrëmje muzikore, Ermal Fejzullahu ‘kërkon punë’

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Së fundmi, ai ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instagram dhe nuk hezitoi të përgjigjej në pyetjet e tyre.

Dikush nga ata, e luti këngëtarin për një të mirë: Gjema një punë në Prishtinë, të lutem!

Nuk vonoi shumë, dhe përgjigja epike e Ermalit mori gjithë vëmendjen.“Gjema edhe ti mu se pa punë jem”, u shpreh ai.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese