fbpx
-1.4 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Një shtet që s’ka as pasaporta se meriton të jetë shtet

Duhet Lexuar

Nga Viktor Buzhala

Pistimi i plote

- Advertisement -

Nje shtet qe nuk eshte ne gjendje me i furnizu qytetaret e vet as me pasaporta nuk e meriton me qene shtet.
Pasaporta eshte shenja kryesore identifikuese e shtetesise. Kur nuk arrin ta prodhosh as nje cope letre dhe ti shtypesh nje steme dhe do gerrma ne te, cka po do ma teper. Hajgarexhinj!

Linku

- Advertisement -

Të fundit

“Gjyshe, kam vrarë një fëmijë nga Shqipëria”, telefonata që hutoi të moshuarën, i rrëmbyen 20 mijë euro

Një tjetër e moshuar ra viktimë e mashtrimit në Patra, ku burri që e telefonoi në telefon pretendonte se...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -