-4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 12:15

Një person humb jetën në Arllat, rrugës për Malishevë

- Advertisement -

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aks identi që ka ndodhur mes katër veturave në fshatin Arrlat në rrugën rajonale për Malishevë.

Rastin për media e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Sonte rreth orës 20:40 në fshatin Arllat në rrugen rajonale për Malishevë është shkaktuar një aks ident trafiku në mes të katër (4) automjeteve.

Njësitet policore iu kanë përgjigjur rastit, po ashtu emergjenca dhe zjarrfikësat janë në vendngjarje.

Sipas raportimeve fillestare mjeku ka konstatuar se një person është pa shenja jete”, ka thënë Hoxha.

Të fundit

Të tjera nga rubrika