5.7C
Pristina
5 Mars, 2021 - 02:58

“Një lider suprem dhe nëntë statistë”- Dastid Pallaska ironizon me ekipin e LVV-së!

Avokati Dastid Pallaska, ka ironizuar me ekipin e Lëvizjes Vetëvensosje i cili është paraqitur së fundmi në një emision televiziv.

“1 LIDER SUPREM dhe 9 STATISTË” shkruan Pallaska në Facebook.

Të fundit

Të tjera nga rubrika