29.8 C
Pristina
Wednesday, August 17, 2022
- Advertisement -

Një i vrarë dhe dy të pIagosur pas një konfIikti në Skenderaj

Një person ka mbetur pa shenja jete pas një mosmarrëveshje në fshatin Baks të Skenderajt, derisa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

- Advertisement -

Rasti është konfirmuar për Klankosova.tv, nga zëdhënësja e policisë për rajonin e Mitrovicës, Fexhrije Pllana.

Pllana shtoi se dy të pIagosurit janë dërguar në QKUK për trajtim.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -