-8.4 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 21:34

Një 29 vjeçare shtatzënë vdes në QKUK

- Advertisement -

Një grua 29-vjeçare ka ndërruar jetë sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës nga koronavirusi.

E ndjera ka qenë shtatzënë në javën e 27-të dhe ndonëse ka qenë nën monitorimin e konziliumit mjekësor, nuk është arritur të shpëtohet as foshnja, ka raportuar Gazeta Shneta.

Deri më tani askush nga Qendra Klinike Universitare dhe as nga Klinika Infektive nuk e kanë konfirmuar rastin.

Të fundit

Të tjera nga rubrika