16 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Ngjarje të pazakonta në kuvend: Hisen Berisha nervozohet fort me partinë e vet

Deputeti i PDK-së, Hisen Berisha, është nervozuar me kolegët e tij të cilët duket se nuk e dëgjonin dhe bënin zhurmë derisa ai fliste.

Berisha për një moment i është drejtuar atyre “Ju të PDK-së bëni qetësi qatje, allo PDK-ja”.

- Advertisement -

Kryetari Konjufca intervenoi duke ju bërë thirrje deputetit të PDK-së, Elmi Reçica për qetësi.

“Zoti Reçica, zoti Hyseni po ju bën thirrje po thotë ju PDK-ja” tha Konjufca.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -